reklama?

reklama2

Patříte mezi ty, co ročně utratí horentní sumy za reklamu?  A jaký druh reklamy je ve Vaší firmě  převládající, jsou to billboardy, nebo různé plachty na pronajatých plochách, či různé formy letáků a placené reklamy v novinách, časopisech a pod. Máte spočítáno kolik Vás stojí výroba x kusů reklamních tiskovin ročně a následné umístění na pronajaté ploše?

Koupili jste banerový prostor na některých "hodně sledovaných" serverech v době, kdy je banerová slepota jedním z největších fenoménů dnešní doby. A kolik Vás to stojí peněz?

O reklamní kampani v televizním vysílání ani psát nebudu, to je kapitola sama o sobě.

Jsou tyto druhy reklamy účinné? Odpověď zní: Samozřejmě, jakákoliv reklama svým způsobem zasáhne potencionální klienty, ovšem za jakou cenu!!!  Jste na tyto typy reklamy zvyklí a můžete si je dovolit, potom Vám jsme schopni takovéto služby nabídnout jako jedni z mnoha i my! Věřte ale že je hodně možností reklamních tahů, které Vás nebudou stát téměř nic a jsou leckdy účinější než statisícové kampaně. Záleží jen na Vás kolik jste ochotni do reklamy investovat času, nebo peněz.

Pokud chcete s reklamou pomoci stačí nás kontaktovat. Vyplňte prosím následující formulář a zbytek nechte na nás.

...