Licence videoklipů

Součástí každého videoklipu musí být minimálně jedna z následujících licencí.

Licence jsou nepřenosné, nelze je prodávat a jejich ceny jsou konečné (tzn.pokud si pořídíte licenci BRAND a po čase bude chtít licenci FULL - nelze odečíst cenu licence brand od licence full - pořizuje se vždy celá licence). K jednomu videoklipu lze pořídit všechny tři druhy licencí.


Promo

licence "promo" umožňuje použití audiovizuálního díla (dále jen videoklip) pouze pro potřeby hudebního portálu "hudeo.cz". Videoklip pod touto licencí může být umístěn a vysílán pouze na internetových adresách http://www.hudeo.cz a http://www.grafilms.cz . Autor videoklipu může ve výjimečných případech povolit umístění i na jiných internetových portálech, ovšem pouze na základě písemné žádosti. Licenci PROMO lze získat pouze v případě kladného stanoviska hudebního portálu "hudeo.cz". Videoklip nesmí být prezentován pomocí žádného pozemního DVB-T, satelitního DVB-S a ani kabelového DVB-C televizního signálu.

Videoklip je opatřen vodoznakem loga hudeo.cz v levém nebo pravém horním rohu a musí být zobrazen po celou dobu trvání jeho produkce. Na začátku a konci videoklipu musí být zachovány informace autora (logo s názvem tvůrce a majitele autorských práv) v celkové délce min. 8 vteřin.

Cena licence : 0,- Kč

Brand

licence "brand" umožňuje použití audiovizuálního díla (dále jen videoklip) dle potřeb objednatele. Videoklip pod touto licencí může být umístěn a vysílán na všech dostupných internetových adresách včetně http://www.hudeo.cz a http://www.grafilms.cz .Videoklip nesmí být prezentován pomocí žádného pozemního DVB-T, satelitního DVB-S a ani kabelového DVB-C televizního signálu.

Videoklip je opatřen vodoznakem loga hudeo.cz v levém nebo pravém horním rohu a musí být zobrazen po celou dobu trvání jeho produkce. Na začátku a konci videoklipu musí být zachovány informace autora v celkové délce min. 8 vteřin.

Cena licence : 1990,- Kč

Full

licence "full" umožňuje neomezené použití audiovizuálního díla (dále jen videoklip) dle potřeb objednatele. Videoklip pod touto licencí může být umístěn a vysílán bez jakéhokoliv omezení včetně http://www.hudeo.cz a http://www.grafilms.cz . Licence "full" umožňuje prezentaci videoklipu i v televizním vysílání šířeném pozemním DVB-T, satelitním DVB-S nebo kabelovým DVB-C signálem.

Videoklip je bez jakýchkoliv vodoznaků, nebo informací o jeho vzniku a tvůrci. Obsahem díla je čistý videoklip.

Cena licence : 5990,- Kč

 
Ceny jsou vč. DPH